MafiaCity

Najlepszy pbf o gangsterskim życiu lat trzydziestych!

#1 2011-12-23 16:09:18

Angellos

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 25
Punktów :   

Profesje

Przed rozpoczęciem rozgrywki należy wybrać profesję, która będzie określała umiejętności naszej postaci. Ów profesji jest pięć do wyboru, każda charakteryzuje się innymi zaletami, wadami, umiejętnościami etc. Oto ich spis oraz krótkie opisy.

Mafioso:

Postrach tego miasta- mafia. Jeżeli członkowi Mafii uda się wspiąć wystarczająco wysoko, może kontrolować większą część Lost Island. Dwie największe rodziny mafijne- La Torre i Esposito są praktycznie władcami miasta i rywalizują o całkowitą władzę nad nim. Bycie Mafiosem jest niezwykle niebezpieczne. Jest się praktycznie nieustannie poszukiwanym przez Policję, za nieposłuszeństwo wobec Dona grożą wysokie kary i jest się ciągle narażonym na ataki ze strony innych rodzin. Ale jak powiadają- nie ma róży bez kolców. Zdaniem wielu bogactwo i respekt warte są tego wszystkiego. Ci, którzy wypowiedzieli te słowa szybko zginęli. Lost Island często nazywane jest również Miastem Mafii, nie bez powodu. Większość wpływowych organizacji ma w swoich szeregów Mafiosów, którzy kontrolują wszystko co się w nich dzieje i dzięki magii pieniądza (lub broni) robią co chcą i teoretycznie są zarządcami ów organizacji.

________________________

Płatny morderca:

Profesja ta jest zaliczana do najbardziej dochodowych. Niejeden biznesmen zapłaciłby dla fachowca za wyeliminowanie swojego konkurenta. Takimi 'fachowcami' są właśnie Płatni mordercy. Wyszkoleni są w załatwianiu wszelkich spraw 'po cichu'. Niekoniecznie posługują się bronią palną, lubują się w płynnych truciznach i nożach. Żądają naprawdę wysokich cen za zlecenie ale mamy pewność, że robota zostanie wykonana bez żadnych zarzuceń. W Lost Island jest ich niewielu, najczęściej chowają się po burdelach i tanich hotelach, miejscach, w których Policja ich nie znajdzie. Bardzo często wykonują zadania dla rodzin mafijnych, kiedy te nie chcą brudzić sobie rąk.

________________________

Prostytutka:

Kobieta do towarzystwa zarabia więcej niż nie jeden Mafioso. Niektórzy biznesmeni płacą setki tysięcy dolarów za jedną noc spędzoną z wybraną prostytutką. Większość z osób wykonujących ten zawód nie obowiązuje prawo. Dlaczego? To proste. Każdy Policjant daruje kobiecie, która proponuje mu seks dobę w areszcie. Te kobiety nie posługują się żadną bronią, nie licząc swej urody, która nie raz bywa silniejsza niż amunicja. Osoby, które wybrały ścieżkę kobiety do towarzystwa, muszą znaleźć burdel, w którym będą pracowały. Lub rozkręcić wszystko na własną rękę, co jest trudniejsze ale bardziej dochodowe.

________________________

Biznesmen:

Bystry umysł, żyłka do interesów, duża siła perswazji- oto cechy dobrego biznesmena. Profesja ta stworzona jest dla osób, którym zależy na kasie i wpływach w Lost Island. Biznesmeni używają raczej lekkiej broni palnej, głównie Colt'ów. Większość wolnego czasu spędzają na szukaniu okazji do kupienia/sprzedania jakiegoś towaru, często można ich zastać również w kasynach. Każdy szanujący się biznesmen posiada wynajętego na stałe płatnego mordercę, który wykonuje za niego brudną robotę eliminując konkurentów. Większość przedstawicieli tej profesji ma układy z Mafią, chronią one biznesmena przed atakiem na jego posiadłości i firmy w zamian za chociażby dragi lub broń.

________________________

Policjant:

Szanowany przez cywili, gnębiony przez gangsterów. Tak, wiadomo o kim mowa. Wiele osób zastanawia za co tak naprawdę im płacą. Za wlepianie mandatów? Wpieprzanie pączków? A jednak, coś dla tego miasta zrobili. Bez nich na ulicach panowałby jeden, wielki chaos. Są oni zmorą dla dilerów i mafii, chociaż i ci i ci daliby im radę bez większych problemów. Każdy członek Policji dostaje własny radiowóz oraz kilka zabawek a'la odznaka, Colt etc. Nic fajnego. Oczywiście każdy ma możliwość awansu na wyższy stopień, im wyżej jesteś tym masz więcej swoich sługusów. Świetna sprawa. Zazwyczaj posługują się lekką bronią palną oraz gumowymi pałkami, które wbrew pozorom mogą narobić krzywdy przestępcom.

________________________


*Postać mechaniczna (nie uczestniczy w fabule)

Offline

 

Wymiany Toplisty Reklama
Fora na których umieszczono button MafiaCity
miejsce na Twój button
Miejsce na Twój button
miejsce na Twój button
Proszę o klikanie raz dziennie - każde kliknięcie pomaga forum! Strony, których button wstawiamy bezinteresownie
DB-Game
Noof
Wszelkie prawa zastrzeżone!/All rights reserved! �

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grynafacebooku.pun.pl porażenie krtani u psa call of duty 4 dodatki xbox 360 gdzie sa kamienie ewolucyjne w pokemon gold xbpp