MafiaCity

Najlepszy pbf o gangsterskim życiu lat trzydziestych!


MafiaCity

Forum Wątki Posty Ostatni post

Zasady

Nasza Księga Zasad. Zamieszczony w niej regulamin obowiązuje każdego użytkownika forum, bez wyjątków.
3 3 Co to za gra?
2011-12-23 11:01:41 przez Angellos

Ogłoszenia

Ogłoszenia i newsy związane z Naszym forum, jego funkcjonowaniem i ważnymi wydarzeniami. Tutaj będą pojawiały się informacje o konkursach, nowościach i itp.
1 1 Krótko, zwięźle...
2012-02-21 21:20:26 przez Michael Moretti

Formularze

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej postaci, chciałbyś utworzyć własną rodzinę lub zagrać postacią fabularną, zajrzyj tutaj.
3 3 Profesje
2011-12-23 16:09:18 przez Angellos

Dzielnica rodziny Esposito

Forum Wątki Posty Ostatni post

"Big Eye"

Oficjalna gazeta tej dzielnicy. Można w niej wyczytać wszelkie, ważne wydarzenia, które miały miejsce lub zostały zapowiedziane. Jak wszystko na tym świecie to i redakcja 'Big Eye'a' jest przekupna, więc nie wież we wszystko co napiszą...
0 0  

Lost Island Police Department

Największy departament policji w całym Lost Island. Ale i tutaj nie ma świętych. Nie raz już słyszano, że policjanci przyjmują łapówki od gangsterów, może gdyby im więcej płacili korupcja by się skończyła?
5 5 Sala przesłuchań
2011-12-22 21:27:39 przez Angellos

"Golden Avenue"

Największy i najbezpieczniejszy bank w całym Lost Island. Rodzina Esposito miała cholerne szczęście, że zdobyła tak cenny budynek. Wbrew pozorom w ów banku nie panuje korupcja, nic takiego. Nawet Mafia lubi mieć poczucie, że ich 'podwładni' są zadowoleni wiedzą, że ich pieniądze są bezpieczne. A jeżeli wiesz, że nie masz się czego bać tracisz czujność...
0 0  

Roundabout Street

Najdłuższa ulica w całej dzielnicy rodziny Esposito. Jest tutaj wiele sklepów, niektóre należą do ów rodziny. Podobno część sklepów dorabia sprzedając nielegalnie broń i przemycając dragi dla gangów. Ale to tylko pogłoski...
4 4 Rondo
2011-12-22 21:19:55 przez Angellos

Burning Street

Aleja najbiedniejszych domów w całej dzielnicy. Mało kto ma odwagę się tutaj zapuścić z powodu licznych gangów i kieszonkowców. Wszędzie czuć zapach alkoholu, tytoniu i seksu, pełno tutaj prostytutek oddających się za śmiesznie małe pieniądze. I to jest jedyny plus tego cholernego miejsca.
1 1 "Red Light"
2011-12-22 23:35:36 przez Angellos

Works Quater

Forum Wątki Posty Ostatni post

"Center of the Island"

Jedyna, niepodległa nikomu gazeta w tym przesiąkniętym korupcją, pieprzonym mieście. Jej redakcja informuje mieszkańców dzielnicy o wszystkim co miało miejsce i jeszcze się nie wydarzyło. Dopóty jakaś mafijna rodzina lub gang nie zajmie Works Quater to możemy mieć pewność, że czytamy same fakty.
0 0  

Sure Alley

Można by rzec, że Sure Alley to jedno, wielkie centrum handlowe. Można tutaj kopic dosłownie wszystko- od zapałek po miotacz ognia. Znajduje się tutaj również Czarny Rynek, siedziba przemytników i nielegalnych handlarzy- możesz tutaj kupić wiele rzeczy po niskiej cenie.
3 3 American Gun
2011-12-22 22:37:10 przez Angellos

Place of Heaven

Wielki plac, na którym nader często toczone są wojny gangów. Wyłożony jest białymi kamieniami, które miejscami poczerwieniały od krwi ofiar takowych wojen. Stoi tutaj jeszcze kilka, niezdewastowanych ławek i koszy na śmieci. Raczej nie jest to miejsce do odpoczynku.
1 1 Plac
2011-12-22 22:09:48 przez Angellos

Carnal Pleasures Street

Wielkie centrum rozkoszy cielesnych. Raj dla spragnionych seksu. Ale cóż, nie ukrywajmy- tanio to tutaj nie jest. Na godzinę przyjemności mogą pozwolić sobie tylko największe szychy tego miasta. Tutejsze burdele nie przyjmują do pracy byle kogo, wszystko ma swoją cenę.
0 0  

Dzielnica rodziny La Torre

Forum Wątki Posty Ostatni post

"Secrets of Island"

Główna gazeta dzielnicy rodziny La Torre. Nie wyróżnia się zbytnio od innych gazet, prócz faktu, że jej redakcja ma skłonność do zatajania niektórych faktów na szkodę cywili. Choć redaktor naczelny się tego wypiera, to i tak wszyscy wiedzą, że przyjmuje on łapówki od mafii.
0 0  

"Eden"

Najbardziej ekskluzywny bar w mieście. Przychodzą tutaj wysoko postawieni biznesmeni i niezwykle bogaci mieszkańcy Lost Island. Najtańszy drink kosztuje tutaj tylko co cztery kolejki w przeciętnym barze. Na zapleczu można dostać również dragi, ale bez znajomości jest to praktycznie niemożliwe. Przed wejściem stoją zazwyczaj dwaj, dobrze zbudowani kolesie ze Springfieldami, także nie ma co wszczynać bójek...
1 2 "Eden"
2018-06-18 19:49:59 przez Garna

Salon samochodowy "Crystal Alley"

Wielki budynek otoczony wysokimi drzewami. Jest to salon samochodowy należący do rodziny La Torre. Można kupić tutaj prawie każde auto za rynkową cenę. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, są nawet oddzielne działy dla kobiet i mężczyzn.
0 0  

"The Lost Hospital"

Centrum medyczne położone na wschodzie tej dzielnicy. Dawniej 'The Lost Hospital' należał do innej rodziny, ale La Torre odkupili go za niezwykle niską cenę i włożyli kupę pieniędzy w jego rozbudowę. Teraz przyjeżdżają tutaj nawet ludzie z innych dzielnic, gdyż centrum posiada bardziej zaawansowany sprzęt medyczny oraz większą liczbę miejsc dla chorych.
0 0  

Trough Street

Ulica ta ciągnie się przez całą dzielnicę, aż do połowy Works Quarter. Można na niej znaleźć mnóstwo sklepów, barów, kawiarni i innych miejsc tego typu. Gangi nie mają tutaj wstępu dlatego znaczna cześć populacji dzielnicy stara się o mieszkanie w tych okolicach, co wykorzystują przedsiębiorcy podnosząc ceny nieruchomości.
0 0  

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 15
Wszystkie wątki: 24
Wszystkie posty: 25
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Garna
Najwięcej użytkowników (2) było 2011-12-25 14:35:34
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Dzisiaj forum odwiedzili:
brak

10 najbardziej aktywnych użytkowników:

Wymiany Toplisty Reklama
Fora na których umieszczono button MafiaCity
miejsce na Twój button
Miejsce na Twój button
miejsce na Twój button
Proszę o klikanie raz dziennie - każde kliknięcie pomaga forum! Strony, których button wstawiamy bezinteresownie
DB-Game
Noof
Wszelkie prawa zastrzeżone!/All rights reserved! �

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ero opo www.gtcup.pun.pl podłokietnik golf iv skrypt na manarune elf bot serwery do emule